Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Sociokultūrinės naujienos

Vilkpėdės BSPC linksmai pasitiko Naujuosius (foto)

2017 m. gruodžio 27 d. VšĮ Vilkpėdės bendruomenės socalinių paslaugų centro meno saviveiklos kolektyvų dalyviams buvo suorganizuota Naujųjų metų pasitikimo vakaronė. Šventiškai papuoštoje, puotai parengtoje salėje rinkosi ir su Kalėdomis vieni kitus sveikino meno saviveiklos dalyviai, būrelių vadovai. Sulaukta ir garbių svečių: LR Seimo nario Algio Strelčiūno su žmona Regina ir dovanomis bei Vilkpėdės seniūnijos administracijos atstovų.

Šveintinį vakarą pradėjo svečių sveikinimai. Gera nuotaika visus užkrėtė profisionali liaudiškos muzikos kapela “Ratilai”. Gilia tradicija tapo per Kalėdas ir Naujuosius metus sulaukti Kalėdų senelio dovanų. Šiais metais jis buvo ypač linksmas ir dosnus. Kiekvienas Vilkpėdės bendruomenės centro kolektyvas paruošė po šventinį pasirodymą ir taip įrodė nusipelnęs dovanų.

Vakaronę tęsė tradicinis šokių dešimtuko konkursas, kuriame drąsiausi šokėjai galėjo įrodyti savo meistriškumą ir pelnyti prizus. Vakaro metu netrūko geros nuotaikos, smagių žaidimų, šiltų sveikinimų, nuoširdaus bendravimo ir dosnių dovanų.

Dėkojame VšĮ Vilkpėdės bendruomenės centro direktoriui Algimantui Arbočiui už nenuilstamas pastangas rūpinantis bendruomenės kultūriniu gyvenimu, sudaromas galimybes kelti asmeninį bei kolektyvų meistriškumą ir progas nuoširdžiai bendrauti neformalioje aplinkoje.

Nuotraukoje - susirinkusius sveikina šventės svečiai

Nuotraukoje - kiekvienas kolektyvas paruošė šventinį pasirodymą Kalėdų seneliui