Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Sociokultūrinės naujienos

LASS Jonavos rajono filialo narių vasaros kelionės (foto)

Kaip ir kasmet, LASS Jonavos rajono filialo nariai šią vasarą skyrė laiko pažinčiai su savo krašto įžymybėmis, orientacijai ir mobilumui nepažįstamoje aplinkoje bei poilsiui.

Rugpjūčio mėnesį 18 filialo narių kartu su palydovais ilsėjosi pajūryje poilsio namuose „Spindulys“ surengtoje reabilitacijos stovykloje „Spalvota vasara pajūryje“. Gerai pailsėję ir pilni įspūdžių, rugpjūčio 30 d. išvyko susipažinti su Vilkaviškio kraštu. Pirmiausiai dalyviai aplankė vieną gražiausių Sūduvos krašto Piliakalnių. Manoma, kad čia buvo kunigaikščio Margirio pilis. Po to lankėsi Jono Basanavičiaus gimtinėje, Paežerių dvare, Vilkaviškio krašto muziejuje, lipo į apžvalgos bokštą. Kelionės pabaigoje dalyviai vyko į Kiršus – poetės Salomėjos Nėries gimtinę, kur išlikęs raudonų plytų tvartas bei svirnas, didelis sodas, daug medžių, gimtojo namo pamatai ir paminklinis akmuo su užrašu, primenantis, jog čia gimė garsi poetė.

Rugsėjo 3 d. LASS Jonavos rajono filialo liaudies kapela „Jonavėlė“ ir saviraiškos būrelio nariai dalyvavo Respublikinėje neįgaliųjų bendruomenės šventėje „Tau, Vilniau“. Smagiai padainavę ties Valdovų rūmais, dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti mugėje, pabendrauti su kitų rajonų dalyviais, pasiklausyti koncerto,  pasižvalgyti po sostinę.

Visos šios kelionės buvo finansuojamos iš socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto lėšų.

Nuotraukoje - LASS narių mankšta Šventojoje prie jūros

Nuotraukoje - dalyviai prie Paežerių dvaro