Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Sociokultūrinės naujienos

Vilkpėdės BSPC lankytojų viešnagė Merkio aukštupio bendruomenėje (foto)

2017 m. liepos 11 d. Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centro lankytojai keliavo į pojūčių kelionę, į kurią juos pakvietė Merkio aukštupio bendruomenės pirmininkė, rašytoja, žurnalistė Aurelija Arlauskienė, o pati idėja kilo kaimo turizmo sodybos šeimininkei Ramunei Žukauskienei.

VšĮ Vilkpėdės BSPC lankytojai nori išreikšti didelį dėkingumą žmonėms, labai šiltai ir broliškai priėmusiems juos ir surengusiems įsimintiną, netikėtų ir nuostabių potyrių kupiną viešnagę. Aurelijos sodyboje žaismingai ir išradingai įrengtose erdvėse dalyviai pažino levandų ir kitų kvapiųjų augalų magiją. Nuvykus į UAB „Evaldo daržovės“ įmonę, šeimininkė Vitalija papasakojo apie savo verslą, parodė didžiules erdves, kur auga kvapieji prieskoniniai augalai, pavaišino gardžiomis arbatomis bei įteikė kiekvienam ekskursijos dalyviui kvepiančių augalų, kurie dar ilgai primins šią išvyką, puošdami ir teikdami jaukumo namams.

Apsilankius kaimo turizmo sodyboje „Vabalynė“, dalyviai buvo apdovanoti pačia brangiausia dovana – sveikata. Iš visos Lietuvos suvažiavę draugai ir bendraminčiai pirtininkai labai nuoširdžiai globojo kiekvieną, rūpinosi ir padėjo patirti visus dūminės pirties malonumus. O pagal senolių receptus pečiuje pagaminta avienos sriuba pamaitino ir sušildė ne tik kūnus, bet ir kiekvieno dūšią.

Išvykos dalyviai džiaugiasi, kad Lietuva turtinga tokių puikių žmonių, kurie pasirengę dovanoti džiaugsmą ir gerumą aplinkiniams bei broliautis su naujai pažintais žmonėmis.

Nuotraukoje - ekskursijos dalyviai levandų lauke

Nuotraukoje - su dovanotais kvepiančiias augalais

Nuotraukoje - prie pirties su vantomis