Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Sociokultūrinės naujienos

Vilkpėdės BSPC renginys „Vėjų sala Fuerteventura“

2017 m. gegužės 3 d. VšĮ Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centre vyko renginys „Vėjų sala Fuerteventura”. Renginio metu klausytojai buvo supažindinti su unikalia Kanarų salyno sala, priklausančia Ispanijai. Pasakota apie geografinius, biologinius, kultūrinius vietovės ypatumus. Filmavimo kamera užfiksuoti įspūdžiai pademonstruoti ir vaizdžiai pakomentuoti susirinkusiems žmonėms.

Susitikimo metu buvo pasidalinta naudinga patirtimi apie poilsines keliones, skirtingų kelionių operatorių siūlomas įvairias galimybes ir mūsų žmonių potencialą tomis galimybėmis pasinaudoti. Atskirai galima paminėti nufilmuotų vakarinių šou programų peržiūrą. Renginio dalyviai ypatingai buvo sužavėti filmuotu iliuzionisto pasirodymu, šio atlikėjo artistiškumu, rankų miklumu ir atliktų triukų naujumu.

Neakivaizdžios kelionės – puikus būdas pažinti daugiau mūsų planetos kampelių, neatitrūkstant ilgesniam laikui nuo namų. Gera, kai įspūdžius gali išgirsti iš pirmų lūpų ir pasidomėti papildomai kylančiais klausimais.

Projekto vykdytoja Lina Norkienė