Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Radijas

Susitikimai

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga vykdo jaunimo sociokultūrinės integracijos projektą „Susitikimai“ - tai dviejų skirtingų pasaulių, reginčiųjų ir neregių, susitikimai GOLD FM radijo eteryje laidoje „Aklas pasimatymas“. Laidoje siekiama ne tik pristatyti neregio pasaulį, nagrinėti neregių ir reginčiųjų socialinio bendravimo ypatumus, supažindinti su neregių kultūros, sporto ir meno pasiekimais bei socialinės ir kultūrinės aplinkos akliesiems pritaikomumu Lietuvoje ir užsienyje, bet ir atskleisti reginčiųjų visuomenei žmogaus galias ir stiprybę, skatinti toleranciją taip mažinant žmonių su negalia socialinę atskirtį.

SUSITIKIMAI „Aklajame pasimatyme“ vykta kiekvieną sekmadienį GOLD FM eteryje nuo 12 iki 13 val., laida kartojama naktinės programos metu (pirmadienį nuo 5 iki 6 val.).

Laidos vedėjas - Kristijonas Bartoševičius, reporterė - Irma Jokštytė, muzikos redaktorius - Darius Zuokas, laidos redaktorė - Lina Puodžiūnienė.

Laidos įrašus galite pasiklausyti čia: http://goldfm.lt/podcastfilter/aklas-pasimatymas/

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Aklas pasimatymas

2015 metais radijo stotyje „Laisvoji banga“ vyko sociokultūrinis projektas jaunimui radijo laida „Aklas pasimatymas“ – tai pirmoji ir vienintelė tokio pobūdžio laida jaunimui Lietuvoje. Laida buvo transliuojama sekmadieniais nuo 20 iki 21 val. Laidos vedėjas - Kristijonas Bartoševičius.

„Aklas pasimatymas“ – tai „pasimatymas“ dviejų skirtingų pasaulių, stengiantis suvokti ir atrasti vieniems kitus.

Regovitus

Panevėžyje veikia aklųjų ir silpnaregių radijas "Regovitus" - laidos transliuojamos nuo antradienio iki penktadienio, 10 -15 val. Mus girdėti galėsite atsisiuntę žemiau esančią nuorodą ir atidarę ją per Winamp arba VLC grotuvus: http://88.119.196.153:8000/listen.pls.

Į viršų
Spausdinimo versija