Fizinės aplinkos prieinamumas

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga teikia konsultavimo paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims, fizinės aplinkos pritaikymo regos negalią turinčių asmenų poreikiams klausimais. Nors internete galima rasti daug bendrojo pobūdžio patarimų, kaip adaptuoti mus supančią aplinką neįgaliesiems, kiekvienas konkretus atvejis yra labai individualus ir priklauso nuo daugybės faktorių: lokacijos, išplanavimo, turimų žmogiškųjų bei finansinių resursų. Mūsų ekspertai, silpnaregiai ir visiškai regėjimo likučio neturintys asmenys, kurie aktyviai naudojasi miesto infrastruktūra, todėl puikiai žino su kokiais iššūkiai susiduria regos negalią turintys asmenys ir kaip tuos iššūkius sumažinti arba visiškai pašalinti. Mūsų paslaugų spektras apima:

*Konsultavimą dėl išorinės aplinkos pritaikymo: gatvių, šaligatvių, aikštelių ir kilnojamų bei nekilnojamų objektų išdėstymo.

*Vidaus interjero pritaikymą, kontrastingų spalvų parinkimo dūrų bei laiptų žymėjimo, nuorodų dizaino ir kitais su vidaus interjero adaptavimu kylančiais klausimais.

* konsultavimą teisingo ženklinimo Brailio raštu ant įvairiausių objektų, liftų, dūrų, viešojo transporto, atliekų rūšiavimo konteinerių ir kt. klausimais.

*Tam tikrais atvejais, įnovatyvių technologinių sprendimų galinčiu pagerinti fizinės aplinkos prieinamumą, siūlymą.

Lanksčiai prisitaikome prie užsakovo poreikių ir visuomet stengiamės pasiūlyti geriausią įmanomą sprendimą, kadangi tai turi tiesioginę įtaką mūsų bendruomenės nariams. Jeigu jums reikalinga konsultacija dėl aplinkos pritaikymo susisiekite su fizinės aplinkos prieinamumo specialistu, Vytautu Gendvilu.

Tel. nr: +37067643100

El. paštas: