Parama

Pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymą  kiekvienas dirbantis asmuo gali skirti iki 1,2% savo sumokėtos pajamų mokesčio sumos paramos gavėjams ir (ar) politinėms partijoms:

  • iki 1,2 proc. pajamų mokesčio — paramos gavėjams: juridiniams asmenims (išskyrus profesines sąjungas arba profesinių sąjungų susivienijimus) ir meno kūrėjams, pagal Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, ir
  • iki 0,6 proc. pajamų mokesčio — profesinėms sąjungoms arba profesinių sąjungų susivienijimams, pagal Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, ir
  • iki 0,6 proc. pajamų mokesčio — politinėms partijoms, kurios yra įstatymų nustatyta tvarka įregistruotos Juridinių asmenų registre, atitinka įstatymų reikalavimus dėl politinės organizacijos narių skaičiaus ir kurioms nėra pradėta pertvarkymo arba likvidavimo procedūra.

Skirdami 1,2 proc. GPM paramą Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungai, Jūs prisidėsite kad kuo daugiau neregių ir silpnaregių gautų socialinės reabilitacijos paslaugas.

Šalyje veikia 49 aklųjų ir silpnaregių sąjungos filialai, kuriuose bendruomenės nariams teikiama pagalba, konsultacijos, vyksta mokymai. Skirdami paramą regos negalią turintiems asmenims, prisidėsite prie šių asmenų savarankiškumo didinimo, jų grįžimo į visavertį gyvenimą. Pagrindinis socialinės reabilitacijos tikslas – padaryti žmogų kiek galima labiau savarankišką, pasitikintį savo jėgomis, gebantį gyventi visavertį gyvenimą tiek asmeninėje, tiek socialinėje aplinkoje, naudotis teikiamomis socialinėmis paslaugomis, kompensacinėmis priemonėmis ir naujausiomis technologijomis, susirasti darbą.

1,2 proc. GPM paramą galite skirti iki 2024 m. gegužės 1 d. 

Pavadinimas – Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga 

Paramos gavėjo kodas: 190650319

Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). 

Prisijunkite prie EDS adresu

https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx