Poilsiavietė „Zelva“

LASS priklausanti poilsiavietė „Zelva“ kviečia jus praleisti atostogas ar savaitgalį vaizdingos gamtos apsuptyje, ant „Zelvės“ ežero kranto. Poilsiavietė nutolusi nuo Vievio 7 km., o nuo Vilniaus – apie 43 km.

Vienu metu čia gali poilsiauti iki 200 žmonių.

Poilsiavietės teritorijoje išsidėstę 9 skirtingo dydžio nameliai, talpinantys nuo 6 iki 38 asmenų. Juose yra, daugiausia, bendri patogumai (prausykla, dušas, WC). Šie nameliai žiemą nešildomi, todėl laukia poilsiautojų iki pirmųjų šalnų. Prie kiekvieno namelio įrengtos patogios laužavietės, šašlykinės. Žvejai savo laimikį gali išsirūkyti rūkykloje.

Jeigu rengiatės organizuoti stovyklą, įmonės vakarėlį, vestuves ar atšvęsti kitą asmeninę šventę didelėje kompanijoje, jums tiks pagrindinis poilsiavietės kompleksas, talpinantis iki 60 žmonių. Jame yra pokylių salė, virtuvė, suomiška pirtis. Komplekse numatytos 40 vietų nakvynei (bendri patogumai – prausyklos, dušai, WC). Kambariuose ya nuo 2 iki 10 lovų. Šis kompleksas šaltuoju metų laiku taip pat nešildomas.

Poilsiautojų patogumui veikia valgykla, kurioje vienu metu gali būti pamaitinta iki 200 žmonių. Tame pačiame pastate yra ir nedidelė salė su scena, kurioje galima organizuoti įvairius renginius.

Aktyvaus poilsio mėgėjai gali pasiplaukioti irkline valtimi, katamaranu, pažaisti krepšinį ar tinklinį tam skirtose aikštelėse.

Prie ežero įrengti du dideli tilteliai, nuo kurių patogu maudytis ir žvejoti, aptverta maudymosi teritorija vaikams.

Poilsiavietės apylinkės garsėja gražiais miškais, grybingomis vietomis ir žuvingais ežerais, tad svečiai gali džiaugtis visais gamtos teikiamais malonumais. Čia, gamtos apsuptyje, pailsės kiekvienas, ieškantis ramybės ar trokštantis aktyviai praleisti laiką.

Kviečiame ilsėtis!

POILSIO ORGANIZAVIMAS 2024 METAIS

  1. Nuo 2024 m. birželio mėnesio 25 d. organizuojamas poilsis poilsio bazėje „Zelva“ ir pamainos  išdėstytos taip:

1-a pamaina                             2024 – 06 – 25    iki    2024 – 07 – 05

2-a pamaina                             2024 – 07 – 05    iki    2024 – 07 – 15

2. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos organizacijų dirbantiesiems, jų šeimos nariams, UAB „LIREGUS“ dirbantiesiems ir jų šeimos nariams, bei nedirbantiems žmonėms su  regėjimo negalia vienam žmogui per parą:

2.1. Nameliai be patogumų                   4 ir 8                          –     4.00   EUR

2.2. Nameliai su patogumais                 10  (1 aukštas)    –    8.00   EUR

2.3. Nameliai su patogumais                 10   (2 aukštas)    –    7.00 EUR

2.4. Namelis supatogumais                    11 ir 12              –     8.00 EUR

2.5. Nameliai su patogumais                 5                         –     12.00 EUR

2.6. Nameliai su patogumais                 6 ir 9                  –     9.00  EUR

2.7. Kompleksas                                                     –     14.00 EUR

3. Nuvykimas ir parvykimas važiuojantiems visuomeniniu transportu 12.00 EUR vienam žmogui.

4. Žmonėms su regėjimo negalia organizuojamas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Žmonės, turintys regėjimo negalią, primoka po 6.50 Eur už kiekvieną maitinimosi dieną. Kiti poilsiautojai maitinasi iš savo lėšų (dirbs valgykla);

5. Išvykstame iš įmonės „LIREGUS“ Skroblų 19, Vilniuje, išvykimo dieną  9.00 val.

6. Registruojantiems dėl kelialapių skyrimo žmonės su regėjimo negalia, pateikia neįgalumo pažymėjimo kopiją. Suderinus poilsio laiką, poilsiautojas iš karto susimoka už suteiktas paslaugas.

7. Poilsiaujantiems su vaikais, kurių amžius yra 5 metai ir daugiau, apgyvendinimas yra mokamas.

8. Poilsiautojai, pageidaujantys poilsiauti su naminiai gyvūnais, griežtai privalo laikytis poilsio bazės “Zelva“ nustatytais nurodymais. Poilsio teritorijoje griežtai draudžiama paleisti gyvūnus be savininko priežiūros, o naminių gyvūnų vedžiojimas galimas tik už teritorijos ribų.

9. Už kelialapius poilsiautojai moka UAB „LIREGUS“ buhalterijai Skroblų g. 19, Vilniuje arba mokėjimo pavedimu į įmonės atsiskaitomąją sąskaitą: AB Swedbank LT877300010000630639.

10. Dėl kelialapių registracijos prašome kreiptis į bendrovės vyr. specialistę Ireną Kurilo, Skroblų g. 19,   administracija, 3 aukštas,  tel. 8 52 33 25 75  nuo 2024m. balandžio 23 d. antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 11.00 val.

11. Vykstant į poilsio bazę „Zelva“ turėti patalynę. Patalynę galima įsigyti ir poilsiavietėje, nuoma – 4.00 EUR

12. Su savimi turėti asmens dokumentą.

Kaip mus rasti:

Važiuojant iš Vilniaus: važiuojate autostrada Vilnius – Kaunas. Įvažiavę į Vievį, pravažiuokite pėsčiųjų tiltą (virš greitkelio), ir dar neprivažiavus tilto per greitkelį (automobilių), Vievio miestelio pabaigoje, sukite į dešinę. Sankryžoje sukite į dešinę darsyk, Kazokiškių link.

Važiuojant iš Kauno: privažiavus Vievį, kilkite ant viaduko (kuris eina virš autostrados), važiuokite Kazokiškių kaimo link.

Nuo Kazokiškių: toliau važiuokite tiltu per geležinkelį, žiedu įsukite į Alesninkus (Kazokiškių kryptis). Pravažiuokite Alesninkų kaimą, vykite pagrindiniu asfaltuotu keliu, kol kairėje kelio pusėje pamatysite rodyklę „Poilsiavietė „Zelva” 5 km.”, tada sukite kairėn. Nesupainiokite: neprivažiavus šios rodyklės, 2OO m. dešinėje kelio pusėje rodyklė AB „Zelva“ (ferma)!

Toliau važiuokite mišku, pagrindiniu keliu 4,1 km. iki medinio kryžiaus (dešinėje) ir sukite kairiau (posūkis daugiau negu 90 laipsnių kampu), už 9OO m. privažiuosite geltonus poilsiavietės vartus.

Poilsiavietės komendanto namas dešinėje pusėje, pasisukus prieš vartus dešiniu keliuku.

Poilsiavietės GPS koordinatės:

   N54°49´29.8

   E24°47´39.1