Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

VšĮ LASS respublikinis centras

Labdarių g. 7, Vilnius
Pareigos
Vardas, pavardė
El.pašto adresas
Telefonai
Pirmininkas
Sigitas Armonas
sigitas@lass.lt
Sigitas Armonas
sigitas@lass.lt
262 11 93
Biuro administratorė
Irena Dominauskienė
centras@lass.lt
Irena Dominauskienė
centras@lass.lt
262 48 66
Pirmininko pirmoji pavaduotoja
Ramunė Balčikonienė
ramune@lass.lt
Ramunė Balčikonienė
ramune@lass.lt
262 48 66
Pirmininko pavaduotojas
Dainius Muliuolis
dainius@lass.lt
Dainius Muliuolis
dainius@lass.lt
8 687 28906
Vyriausioji buhalterė
Zita Tarailienė
zita@lass.lt
Zita Tarailienė
zita@lass.lt
261 96 91
Personalo administratorė
Audra Kreipavičienė
audrak@lass.lt
Audra Kreipavičienė
audrak@lass.lt
262 48 24
Vyriausioji specialistė
Audronė Jozėnaitė
audra@lass.lt
Audronė Jozėnaitė
audra@lass.lt
262 48 66
Finansų ir programų koordinatorė
Nomeda Čepienė
nomeda@lass.lt
Nomeda Čepienė
nomeda@lass.lt
262 48 66
Vyresnioji specialistė
Lina Puodžiūnienė
lina@lass.lt
Lina Puodžiūnienė
lina@lass.lt
212 29 94
Vyresnioji specialistė
Indrė Survilienė
indre@lass.lt
Indrė Survilienė
indre@lass.lt
212 29 94
Informacinės aplinkos specialistas
Gediminas Jonikaitis
gediminas@lass.lt
Gediminas Jonikaitis
gediminas@lass.lt
8 612 55015
Į viršų
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-01 07:34:12