Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Sociokultūrinės naujienos

Šventinė savaitė Klaipėdoje, kurią padovanojo Klaipėdos krašto LIONS klubas (foto)

2017 m. gruodžio 11 d. pavakare, po darbų ir paskaitų, LASS Klaipėdos miesto filiale darniai ir ritmingai skambėjo būgnai, veiduose švietė šypsenos ir jaudulys. VšĮ Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centre svečiavosi ir visus ritmingai į garsų ratą įsuko muzikos terapijos ir meditacijų studijos „Dabartis" vadovas Linas Švirinas. Jaukiai ir šiltai praėjo advento vakaras jauniesiems LASS nariams.

Gruodžio 12d. rinkosi projektų vykdytojai, filialų pirmininkai, kuriems Klaipėdos valstybinės kolegijos sveikatos mokslų fakulteto socialinio darbo katedros vedėja Akvilė Virbalienė pravedė seminarą „Juoko joga“. Pasaulyje paplitęs būdas stiprinti motyvaciją ir grąžinti jėgas socialiniams darbuotojams Lietuvoje žengia pirmuosius žingsnius.

Gruodžio 15 d., penktadienį, vyko baigiamasis renginys – LASS Klaipėdos miesto Kalėdinė vakaronė. Susirinkusiuosius savo dainomis sušildė Vėžaičių kultūros centro moterų ansamblis „Melodija" (vadovė Daiva Šilinskienė), nubraukti juoko ašarą privertė klaipėdiečių dramos kolektyvas „Meleta", parodęs spektaklį „Radijo jomarkas“ (vadovė Janina Monienė). Nostalgiškos dainos ir melodijos, atliekamos Jono Drėgvos ir Arvydo Jakubėno, kvietė suktis valso ritmu. Smagiai užtraukė dainą ir folkloro ansamblio „Spingsulė“ nariai. Ypatingai jaukiai neregių pagamintais darbeliais buvo papuoštos patalpos, o kavos, mandarinų ir imbierinių sausainių aromatai priminė, kad jau ne už kalnų Šv. Kalėdos.

Už šventinės savaitės renginiams skirtą finansinę paramą VšĮ Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centras dėkoja Klaipėdos krašto LIONS klubo prezidentui Egidijui Prižgintui ir nariui Viktorui Valceriui.

Nuotraukoje - muzikos terapijos vakaras su būgnais

Nuotraukoje - akimirkos iš kalėdinės vakaronės