Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Sociokultūrinės naujienos

Vilkpėdės bendruomenės centro lankytojų komanda skynė laurus neįgaliųjų Abilimpiadoje (foto)

VšĮ Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centro lankytojos, išmanančios dailiuosius amatus bei neabejingos žodžio menui, lapkričio 30 d. vyko į Vilniaus Kirtimų kultūros centrą, kur organizuota jau kasmetiniu renginiu tapusi ir į tarptautinius vandenis, anot rengėjų, pretenduojanti Abilimpiada.

Abilimpiada – tai žmonių su įvairia negalia varžytuvės ir savo kompetencijos parodymas rankdarbių bei eilėraščio kūrimo rungtyse. Šį kartą Vilkpėdės centro darbštuolėms reikėjo dekupažo technika dekoruoti lentelę, medžiagos atraižomis bei kaspinais papuošti putoplasto rutulį, nupinti šventinį Kalėdų vainiką, iš vilnos nuvelti angelą bei pagaminti žvakes ir pateikti jų menišką kompoziciją. Iš šešių rungčių net keturios buvo sėkmingos centro dalyvės pelnė prizus bei buvo apdovanotos diplomais.

VšĮ Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centras dėkoja Vilniaus neįgaliųjų dienos centro vadovei Nijolei Zenkevičiūtei, kuri, negailėdama jėgų ir laiko, organizuoja šį renginį, suteikdama galimybę draugiškai pabendrauti, pasidalinti patirtimi bei keistis naujomis idėjomis.

Nuotraukoje - Vaivos juostos komanda su draugais

Nuotraukoje - gražiausių darbelių paroda