Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Naujienos

TRAFI kūrėjai vadovaujasi principu – kuriame visiems

Ir toliau pasaulį valdo technologijos. Kai jos stringa arba neveikia tinkamai, stringa ir mūsų gyvenimai, kad šito būtų kuo mažiau, susisiekėme bei susitikome su TRAFI, vienos labiausiai mūsų naudojamos programėlės kūrėjais.

Manau nereikia pristatinėti, bet jei vis dar yra nežinančių kas tai, rašome, kad TRAFI - informacinė kelionių planavimo sistema, apjungianti visas viešojo transporto rūšis, taksi, keliones dviračiu bei pėsčiomis. TRAFI analizuoja realaus laiko situaciją mieste ir parenka patį patogiausią maršrutą iš taško A į tašką B, taip padėdama keliauti.

Susitikime kalbėjome apie šios programėlės svarbą regos negalią turintiems žmonėms. Papasakojome su kokiais nesklandumais susiduriame ją naudodami, kas mums patogu, o ko galėtų nebūti. Kūrėjai buvo labai susidomėję ir nustebę kaip neregiai naudojasi programėle bei nestokojo noro padėti. Toliau kuriant ir tobulinant Trafi programėlę bus atsižvelgta į mūsų poreikius ir stengiamasi sukurti produktą tinkantį visiems. Per šią savaitę Android ir IPhone išmaniųjų naudotojai turėtų gauti naujausią Trafi 5.0.0 versiją, kurioje dalis nesklandumų jau bus ištaisyta, kitus reikės identifikuoti. Todėl prašome Jūsų padėti nustatyti ir kuo tiksliau apibūdinti vietas, kuriose balso sintezė neskaito pateikiamos informacijos arba skaito ją netinkamai. Taip pat, pridėkite techninę informaciją pagal kurią bus galima žymiai greičiau identifikuoti ir ištaisyti problemą. Tai galite padaryti TRAFI programėlėje pasirinkę punktą More (Daugiau), tada Contact Us (Parašyk mums). Būsite nukreipti į pašto dėžutę, kurioje atsiras panaši eilutė: „Techninė info: android-6.0.1/vilnius/5002020/SM-N910C/3.1/8a41bbce81e0dd" kurią nukopijuokite ir pateikite su savo komentaru. Kadangi, atlikus pakeitimus, atnaujinimai nėra iš karto paleidžiami visiems vartotojams, TRAFI versijos gali skirtis.

Norėdami sutaupyti visų laiko prašome savo pastebėjimus pateikti vienoje vietoje, po straipsniu, Lietuvos aktyvaus neregių ir silpnaregių jaunimo klubo Facebook grupėje.