Į meniu Į turinį
Keisti kontrastąRašykite administratoriuiSuraskite mus FACEBOOK'eDUK
Į pradžiąSvetainės medis

Vertikalus pagrindinis


Naujienų prenumerata
Naujienos
Sociokultūrinės naujienos
Pradžia

Poilsio namai Šventojoje

Vasaros poilsiui kviečiame pasirinkti mūsų poilsio namus Šventojoje, Mokyklos g. 71. Netoli jūros, bet atokiau nuo Šventosios centro, šalia naujojo „Elijos“ kvartalo ir „Kuršių kaimo“ įsikūrusiuose namuose rasite ramią aplinką ir malonų aptarnavimą palankiomis kainomis. Čia patogu atvykti ir nuosavomis mašinomis, ir visuomeniniu transportu - netoli yra autobusų stotelė.

Pagal galimybes pastatysime Jūsų automobilį kieme ar šalia namo. Poilsio namuose su pusiau uždaru kiemu galime apgyvendinti pavienius lankytojus ir grupes žmonių dviviečiuose, triviečiuose ir keturviečiuose kambariuose.

Kambarį galima pasirinkti pagal pageidavimus ir pajamas. Norintys kambaryje rasti šaldytuvą, dušą, tualetą, šiltą vandenį mokės šiek tiek daugiau, o norintys kukliau praleisti laiką pajūryje gali pasirinkti kambarį, kur yra tualetas, šaltas vanduo ir šaldytuvas. Kainos taip pat priklauso nuo poilsiavimo laiko: vasaros pradžioje ir pabaigoje kainos mažesnės, pavasarį ir rudenį - sutartinės.

Poilsio metu Jums pasiūlysime pažaisti šaškėmis ir šachmatais, pasiklausyti radijo, pažiūrėti televizorių. Yra galimybė išsikepti šašlykų. Esant reikalui, tarpininkaujame organizuojant maitinimą. Kiekvienoje laiptinėje yra įrengtos savitarnos virtuvės, atskiras dušas poilsiautojams, gyvenantiems kambariuose be šilto vandens. Renginiams galime pasiūlyti nedidelę salytę.
Pėsčiomis iki jūros eisite apie 15 min., pakeliui - maisto parduotuvės, kavinukės, kitokios pramogos.
Labiausiai laukiame LASS narių ir LASS sistemoje dirbančių žmonių, vaikų su sutrikusiu regėjimu.

Priimsime Jus su šeimos nariais ir organizuotai grupėmis. Turime patirties dirbti su neįgaliais žmonėmis.

Visus susidomėjusius kviečiame skambinti į poilsio namus ir tartis dėl poilsio laiko ir sąlygų.

Poilsio namų Šventojoje kambarių nuomos kainos 2017 m.vasarai (MS Word)

Kontaktai:

LASS poilsio namai „Spindulys“
Mokyklos 71, Palanga 00303
Tel/faks: 8-46-497224
Mob.: 8-699-32790; 8-603-37858
El. paštas: klaiptel@lass.lt 

Kaip mus rasti?

Važiuojant keliu Palanga – Liepoja, ties pirma nuoroda į Šventąją sukame į kairę. Privažiavus naująjį „Elijos“ kvartalą, sukame į dešinę ir neužilgo tarp stendo (Šventosios žemėlapio) ir autobusų stotelės sukame vėl į dešinę ir žvyruota aikštele įvažiuojame į poilsio namų kiemą.

Galerija:

Poilsio namų išorinis vaizdas

Poilsio namų išorinis vaizdas

Poilsio namų išorinis vaizdas

Trivietis kambarys

Vonios kambarys

Į viršų
Spausdinimo versija