LAB kviečia į atnaujintos virtualios bibliotekos ELVIS pristatymą

Dalinamės Lietuvos aklųjų bibliotekos kvietimu į atnaujintos virtualios bibliotekos ELVIS pristatymą.

Ar žinai, kad Lietuvoje yra didžiulė virtuali biblioteka ELVIS? Čia saugoma daugiau nei 13 tūkst. pavadinimų profesionaliai įgarsintų knygų suaugusiems ir vaikams: populiariausia grožinė literatūra, dalykiniai leidiniai, knygos, apdovanotos premijomis, lietuvių ir užsienio autoriai, mokiniams rekomenduojama literatūra, žurnalai ir dar daug visko! Šios unikalios bibliotekos ištekliai skirti net penktadaliui Lietuvos gyventojų. Gal tarp jų esi tu, tavo draugas, tavo tėvai ar seneliai? O gal garsinė knyga – puiki išeitis tavo vaikui, kuriam sunku skaityti?
Egzistuoja daug priežasčių, atveriančių ELVIS išteklius tau ar tavo artimam žmogui (tarp jų – ne tik silpstantis regėjimas, bet ir mokymosi ar skaitymo sunkumai, kitos būklės).

Rugsėjo 9 d., 11 val. pristatysime atnaujintą virtualią biblioteką ELVIS: kaip ja naudotis, kas ir kaip gali tapti jos vartotoju, kokie skaitmeniniai leidiniai ir formatai rikiuojasi virtualiose ELVIS lentynose.
Transliacija vyks elvis.zoomtv.lt. Jei nori, kad primintumėme apie artėjantį renginį, o vėliau pasidalintumėme jo įrašu – palik mums savo elektroninio pašto adresą čia: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc5cQr8lqB…/viewform…

Garsinė knyga gali iš esmės pakeisti gyvenimo kokybę. Todėl susipažink su ELVIS. Pasigarsink knygą! Virtuali biblioteka ELVIS atnaujinta projekto „MoBiLait“, finansuojamo iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.